Založ si blog

Nové alternatívne právne územie vo virtuálnych priestoroch.

Aj tento článok je predovšetkým vedecká sonda. Pojem má za úlohu vyčleniť nové územia, ktoré nepodliehajú zákonným koncepciám napríklad samozvanej Slovenskej Republiky ani zákonodarným snahám Európskej Únie. Takéto územie anuluje akékoľvek štátne zmätočné právne koncepty a má za cieľ prijať také pravidlá, ktoré zabezpečia na vyčlenených alternatívnych územiach vlastné právne kodifikácie pre potreby združeného občianskeho spoločenstva s ohľadom na spoločné záujmy členov napríklad s cieľom priblížiť sa božej spravodlivosti a nemá prívlastok slovenské, alebo európske. Potrebu takýchto právne samosprávnych územných celkov, zatiaľ existujúcich len vo virtuálnom priestore má napríklad aj moja Integrovaná Informačná Spoločnosť. Kúpime si takéto územia, vystúpime z rozbehnutého vlaku nikam do záhuby a miliónom zmrdom (rôznym) prístupy obmedzíme podľa svojich potrieb. Vytláčanie, separácia a izolácia zmrdov je najspravodlivejší spoločenský proces a jeho realizácia je neľahká, ale kľúčová. Prihnali na nás pohromu a svoje si zodpovedia. Spravodliví ešte nájdu svoje posledné útočisko. Právo je Satanove, spravodlivosť Božia. Kto sa bojí identifikácie a prečo? Detaily rozhodujú aj oddeľujú. Smrť naše úsilia posvätí. Na týchto nových právnych územiach nás ich právne koncepty nijako nezaväzujú. Deň zavedenia do platnosti nových právnych konceptov nie je do budúcnosti dokonane vymedzený a komplexne formulovaný. V štádiu hľadania občianskej zhody je otvorený prípravným fázam. Existujú však jedinci, ktorí poznajú ducha práva, aké to ktoré alternatívne spoločenstvo má za cieľ pripraviť. Takýto legislatívny proces napríklad pre Integrovanú Informačnú Spoločnosť je v štádiu diskusie a zrodu. Spoločným znakom novej koncepcie je však najsamprv dôsledné odmietnutie a anulovanie štátnych existujúcich právnych zmätkov tak aby nový koncept mohol vyrastať nezaťažene na čistom liste v nových formuláciách a princípoch. Záujemcovia o nový koncept môžu súťažiť a svoje ídeove návrhy podávať pre potreby ďalšej ich integrácie. Spoločné odmietnutie je heslo a hlaný charakteristcký princíp pre naše zjednotenie. Odpoveď na otázku odmietnutie čoho má milióny aspektov. V týchto otázkach mám záujem študovať Vaše návrhy zaslané na email dustigel@seznam.cz. Kto žiadne vyjadrenia nevydá, ani dostávať žiadne nebude. Ako si kto vyberie. Zákony reciprocity. Virtuálne cintoríny konceptov, pokusov a zmarených životov.

Čo potrebujete dnes vedieť, takmer všetko dôležité nájdete v mojej skupine Integrovaná Informačná Spoločnosť candidates. Zdieľajte! Šírte!

20.09.2021

https://www.facebook.com/groups/318594929695734?modal=false&should_open_composer=false&hoisted_section_header_type=notifications&show_migration_preparation_dialog=false&show_migration_onboarding_dialog=false Presunul som už svoje úsilie na fejsbúk. Tu už to admin plne blokuje podľa indoktrinácie pre ktorú pracuje. Takže nemá veľký význam sa tu predvádzať na pozadí. [...]

Akú úlohu má a môže zohrávať generálny štrajk?

29.08.2021

Akú úlohu má a môže zohrávať generálny štrajk? V prvom rade je v štáte potrebné uštedriť smrteľnú ranu cenzúre. Cenzúru treba zniesť zo sveta ako Kartágo. Odhalenie usvedčenie a odsúdenie k výkonu trestu týchto skrytých osôb. Udrú aj my udrieme. Prijať zákony, ktoré pomenujú a odsúdia tieto trestné činy. Zastaviť pokračovanie kovidového šialenstva je iste [...]

Žalujte Slovenskú Republiku za hromadné zlyhania!

26.08.2021

Vážení priatelia, mňa blog pravda blokuje, tak to bude ťažšie, ale rád by som na svoj email dustigel@seznam.cz dostal spätnú väzbu za hromadné zlyhania štátu a hromadnú nespravodlivosť, ktorú štát uplatňoval za posledných 30 rokov voči svojim občanom. Chcem o týchto právnych precedensoch viesť evidenciu a rozpracovať stratégie, kde všade by štát bol súdne [...]

Koloseum / Rím /

Taliansko má oficiálne ďalšiu mafiánsku organizáciu, rímsky klan Casamonica

25.09.2021 21:36

Taliansky súd klan Casamonica tento týždeň postavil na úroveň známejších mafiánskych zoskupení ako sú sicílska Cosa Nostra, neapolská Camorra či pôvodne kalábrijská 'Ndrangheta.

Notebook / Mobil / Internet /

Belgická krajná pravica chce získavať voliča pomocou mobilnej aplikácie s "nefiltrovanými informáciami"

25.09.2021 21:04

Experti upozorňujú, že tretia najsilnejšia strana v Belgicku môže týmto spôsobom získavať o ľuďoch informácie a využívať ich na získavanie nových sympatizantov.

Juraj Šeliga

Šeliga: Som jeden z posledných, komu by bol ponúknutý ministerský post

25.09.2021 20:37

Podpredseda strany Za ľudí tak reagoval na kuloárne informácie o tom, že by mohol byť jedným z kandidátov na post ministra spravodlivosti.

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 15079x
Priemerná čítanosť článkov: 1005x

Autor blogu

Kategórie