Založ si blog

Nová konšpiračná teória s názvom Covid19.

Napíklad o covid 19 som niečo pridal do článku „Satanistické vraždy americkej kabalistickej elity môžu byť kľúčové slová pre odhaľovanie medzinárodnej agendy USA cez slová prevracací Google“.

Pridaný text: V súvislosti s vakcináciou proti cividu isté je že sú to vrahovia a pre dosahovanie svojich rituálnych vražedných politík používajú rôzne stupne scenárov a aplikácie. Raz im treba obeti slučku utiahnuť inokedy trochu povoliť. Ako ruská ruleta. Jeden vo vakcíne dostane našťastie len vodu, druhý jed. Konečný cieľ satanistov vždy dosahuje cielené výsledky. Majú stáročia skúseností s hrami s čikenmi. Ich agendy presahujú trpezlivosťou dĺžky ľudského života. Budú to robiť programovo ako pripravujú finančné, alebo vojenské krízy. S covidom sa dá čarovať a do šialenstva ich agendu nabaľovať, ako budú kedy potrebovať. Staršie projekty dokončovať to už nebude požehnané. Im bude treba nové bludy presadzovať a nové zadĺženia generovať. A peniaze tečú a nebude problém Vás kedykoľvek v budúcnosti indoktrinovať, že Vaše ušetrené peniaze sú druhoradé. Vaše škody už pôjdu za okraj ich záujmov. Počkať si s aplikáciou aj celú jednu generáciu je pre nich bežná prax. Keď budú ľudia najmenej pripravení vtedy udrú s plnou silou. Dnes im už na zemi všetko slúži, či už vedome, alebo svojou nevedomosťou. Ich ciele napĺňajú nižšie články, ktoré postupne korupčne zapájajú do otrockých reťazí výmenou za ich bezcenné dolárove papieriky. Ich kvantitatívne uvoľňovane im dáva do rúk zbrane, ktorými si vždy skorumpujú potrebnú silu v každom prostredí. Ľudia sú, akí sú a jednotlivec musí vždy rátať s najhorším. Oni svedomie a súcit nepoznajú, len ak sú súdení sami. K príspevku ktorý pridala pia-anina s tématikou Sumerov a Anunaki si myslím že môže sa jednať o americké odkláňanie, čo sú klony elity pre fantastické konšpiračné teórie, ktoré si elita rozširuje a živí sama. Pri vojne v Iraku americké vojská brali všakovaké dôkazové materiály a kultúrne artefakty, aby dokázali tieto poznatky zahmliť a prefantazírovať. Ja mám len Ježiša a poznám aj toho temného, ako tak. Mor Ho!

Čo potrebujete dnes vedieť, takmer všetko dôležité nájdete v mojej skupine Integrovaná Informačná Spoločnosť candidates. Zdieľajte! Šírte!

20.09.2021

https://www.facebook.com/groups/318594929695734?modal=false&should_open_composer=false&hoisted_section_header_type=notifications&show_migration_preparation_dialog=false&show_migration_onboarding_dialog=false Presunul som už svoje úsilie na fejsbúk. Tu už to admin plne blokuje podľa indoktrinácie pre ktorú pracuje. Takže nemá veľký význam sa tu predvádzať na pozadí. [...]

Akú úlohu má a môže zohrávať generálny štrajk?

29.08.2021

Akú úlohu má a môže zohrávať generálny štrajk? V prvom rade je v štáte potrebné uštedriť smrteľnú ranu cenzúre. Cenzúru treba zniesť zo sveta ako Kartágo. Odhalenie usvedčenie a odsúdenie k výkonu trestu týchto skrytých osôb. Udrú aj my udrieme. Prijať zákony, ktoré pomenujú a odsúdia tieto trestné činy. Zastaviť pokračovanie kovidového šialenstva je iste [...]

Žalujte Slovenskú Republiku za hromadné zlyhania!

26.08.2021

Vážení priatelia, mňa blog pravda blokuje, tak to bude ťažšie, ale rád by som na svoj email dustigel@seznam.cz dostal spätnú väzbu za hromadné zlyhania štátu a hromadnú nespravodlivosť, ktorú štát uplatňoval za posledných 30 rokov voči svojim občanom. Chcem o týchto právnych precedensoch viesť evidenciu a rozpracovať stratégie, kde všade by štát bol súdne [...]

Koloseum / Rím /

Taliansko má oficiálne ďalšiu mafiánsku organizáciu, rímsky klan Casamonica

25.09.2021 21:36

Taliansky súd klan Casamonica tento týždeň postavil na úroveň známejších mafiánskych zoskupení ako sú sicílska Cosa Nostra, neapolská Camorra či pôvodne kalábrijská 'Ndrangheta.

Notebook / Mobil / Internet /

Belgická krajná pravica chce získavať voliča pomocou mobilnej aplikácie s "nefiltrovanými informáciami"

25.09.2021 21:04

Experti upozorňujú, že tretia najsilnejšia strana v Belgicku môže týmto spôsobom získavať o ľuďoch informácie a využívať ich na získavanie nových sympatizantov.

Juraj Šeliga

Šeliga: Som jeden z posledných, komu by bol ponúknutý ministerský post

25.09.2021 20:37

Podpredseda strany Za ľudí tak reagoval na kuloárne informácie o tom, že by mohol byť jedným z kandidátov na post ministra spravodlivosti.

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 15077x
Priemerná čítanosť článkov: 1005x

Autor blogu

Kategórie